Найпопулярніші  ~ Найрейтиговіші ~ Найкоментуючіші

УВАГА! САЙТ ПРОДАЄТЬСЯ! ДЕШЕВО! скайп: mister_android

МЕНЮ
ЖАНРИ
ОПИТУВАННЯ
Хто ви і скільки вам років?
Всього відповідей: 1147

СКАЧАТИ ІГРИ

Головна » 2 Д/ Файтинг/ » Скачати MORTAL KOMBAT 3

Скачати MORTAL KOMBAT 3

 Широкий вибір серед персонажів, а саме 28 бійців, готових сіяти руйнування на ваших екранах, плюс два боси, за яких можна грати після проходження гри - Мотаро (Motaro) і Шао Канн (Shao Kann).
- Унікальна графіка гри, що є відмінною рисою усієї серії, - у відмінності від інших представників цього жанру, в "Mortal Kombat" використовується спрайт, змодельований з відеозйомок справжніх акторів, а ні намальовані, як, наприклад, в іграх серії "Street Fighter". Як не важко здогадатися, ця особливість надає ще більшій натуральності що відбувається на екрані.
- По-справжньому відмінний геймплей, який був вдосконалений в порівнянні з попередніми частинами (хоча, якщо згадати - геймплеи не багатьох аркад могли дотягнутися до рівня трьох попередніх частин). В наявності є десятки комбінацій, спец-движений, а також знаменитих добиваючих смертельних ударів - Fatality і Brutality (є ще Friendship і Babality, але це, швидше гумористичне доповнення), які стали своєрідною "фішкою" серії, ігри якої і без того є одними з найжорстокіших і кривавіших ігор усього жанру.

СКАЧАТИ ГРУ МОРТАЛ КОМБАТ


Категорія: 2 Д/ Файтинг/ | Переглядів: 1630 | Додав: САМ | Теги: Mortal Kombat, скачати ігри для двох, файтинг, hot seat, Mortal Kombat 3, 2d |
Всього коментарів: 0
СОЗДАЙ СВОЙ САЙТ
Реклама від tak.ru
ПОШУК
ДРУГ САЙТУ

Сущик Андрій 2018